TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi’nde İncelemelerde Bulundu

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan ve Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan  V.  Prof. Dr. Mustafa Orçan ile beraberlerindeki heyet, 2016-2017 Akademik Yılına hazır hale gelen Esenboğa Merkez Külliyesi’nin teslimatı öncesinde incelemelerde bulundu.

Uluslararası bir bilim merkezine dönüşmesi hedeflenen Esenboğa Merkez Külliyesi Projesinde 24 amfi salonu, 100 derslik, 22 laboratuvar bulunuyor.
Külliye, çevre düzenlemesi ile de dikkat çekiyor. Proje kapsamında 6 bin civarında ağaç dikildi. Külliyede yaklaşık 550 araçlık otopark ile 2 futbol sahası, 1 voleybol sahası ve 1 basketbol sahası da bulunuyor.

2016-2017 Akademik Yılında Esenboğa Merkez Külliyesi’nde Eğitime Devam Edecek Fakülteler

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Siyasal Bilgiler Fakültesi

İşletme Fakültesi

İslami İlimler Fakültesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi

Mimarlık Fakültesi

TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 1 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 2 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 3 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 4 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 5 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 6 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 7 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu 8 TOKİ Başkanı Esenboğa Merkez Külliyesi'nde İncelemelerde Bulundu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz