Europass Video Yarışması 2017

Yarışmanın teması; Avrupa çapında iş ararken veya bir eğitim programına kayıt olurken kullanılan Europass belgelerinin, kişilere sağladığı/sağlayacağı avantajlar, kolaylıklar, faydalar ile bireylerin hayatında yarattığı/yaratacağı olumlu sonuç ve etkiler olarak belirlenmiştir.

KATILIMCILAR

Yarışmaya 18 yaş ve üzerindeki bireyler katılabilir.
Yarışmaya bireysel veya ekip olarak katılmak mümkündür.
Ekip katılımı gerçekleştirilmesi halinde, yarışma başvurusunun tek isim adına yapılması gerekmektedir. Ödül adedi ekipteki katılımcı sayısına göre değişmemektedir ve ekibin yarışmayı kazanması durumunda kazanılan ödül, başvuru formunda bilgileri bulunan isme teslim edilecektir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular elektronik olarak yapılacaktır. 
Her katılımcı yalnız 1 video ile yarışmaya katılabilir.
Başvurular, 17.12.2017 tarihine kadar aşağıdaki elektronik formun doldurulması ve beraberinde hazırlanmış olan videonun sayfaya yüklenmesi yoluyla gerçekleştirilecektir.
Katılımcılar yarışma için hazırladıkları videoyu sosyal medya hesaplarında paylaşabilir. Paylaşımların Ulusal Europass Merkezi sosyal medya hesaplarının etiketlenerek yapılması önemlidir. Elektronik başvuru formu doldurulmadan, sosyal medya üzerinden yarışmaya katılım için yapılan video paylaşımları, yarışma başvurusu olarak kabul edilmeyecektir.

Son Başvuru Tarihi: 17.12.2017 (Saat 23.59’a kadar/GMT +2)
Kazananların İlanı: 22.12.2017
Ödül Töreni ve Ödüllerin Teslimi: 26.12.2017 – 31.12.2017

Yarışma hakkında detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz