Üniversitemizde Şehir Kültür ve İnsan Paneli Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Tarih Öğrenci Topluluğu, Genç Felsefeciler Ekolü, Sosyoloji Öğrenci Topluluğu ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Piri Reis Kültür Ajansı işbirliğinde Esenboğa Külliyemizde “Şehir, Kültür ve İnsan Paneli” gerçekleştirildi.

Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Enes Kala’nın modaretörlüğünü yaptığı panelde Prof. Dr. Hüseyin Çınar, Doç. Dr. Rahman Ademi, Dr. Necdet Subaşı ve Eyüp Beyhan konuşma gerçekleştirdiler.

Program soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

Şehir Kültür ve İnsan Paneli 1 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 2 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 3 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 4 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 5 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 6 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 7 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 8 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 9 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 10 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 11 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 12 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 13 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 14 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 15 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 16 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 17 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 18 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 19 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 20 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 21 Şehir Kültür ve İnsan Paneli 22

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz