Hukuk Fakültesi Öğretim Üyelerimiz Bozok ve 19 Mayıs Üniversitelerine Araştırma Görevlisi Alımınını Gerçekleştirdi

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi Öğretim Üyeleri, Bozok Üniversitesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültelerine Araştırma Görevlisi alımını gerçekleştirdiler.

Bozok Üniversitesi’ne araştırma görevlisi alımı için, Rektör Yardımcımız ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Kılınç, Prof. Dr. Muharrem Kılıç, Doç. Dr. Mehmet Kılıç, Yrd. Doç. Dr. Ömer Çelen ve Yrd. Doç. Dr. A. Oğuzhan Hacıömeroğlu görevli olarak hazır bulundular. Program sonunda Rektör Yardımcımız ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan ve görevli akademisyenlerimiz, Bozok Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Prof. Dr. M. Fatih Uşan Üniversitemiz ve Hukuk Fakültemizi, Bozok Üniversitesi Rektörüne tanıttı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi’ne Araştırma Görevlisi alımı için, Hukuk Fakültemizden Kamu Hukuku Bölümü Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Taşkan, Doç. Dr. Musa Aygül, Doç. Dr. Cafer Eminoğlu ve Yrd. Doç. Dr. Engin Saygın görevli olarak hazır bulundular.

hukuk2universiteasistanalimi2017 1 hukuk2universiteasistanalimi2017 2 hukuk2universiteasistanalimi2017 3 hukuk2universiteasistanalimi2017 4 hukuk2universiteasistanalimi2017 5 hukuk2universiteasistanalimi2017 6 hukuk2universiteasistanalimi2017 7 hukuk2universiteasistanalimi2017 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz