Üniversitemiz Ev Sahipliğinde 3. Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ankara Vaka Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz bünyesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, “3. Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ankara Vaka Toplantısı” gerçekleştirildi.

Üniversitemiz öğretim üyelerinden Doç. Dr. Mehmet Fatih Ceylan, Doç. Dr. Özden Şükran Üneri ve Yrd. Doç. Dr. Selma Tural Hesapçıoğlu tarafından organize edilen program Doç.Dr. Mehmet Fatih Ceylan ve Yrd. Doç. Dr. Selma Tural Hesapçıoğlu’nun sunumları ile başladı. Davetli katılımcıların sunumlarıyla devam eden programda önemli konular tartışıldı.

Toplantıya Ankara bulunan tüm üniversiteler, eğitim araştırma hastaneleri ile devlet hastanelerinden öğretim üyeleri, uzman hekimler, araştırma görevlileri ve Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Gülten Kıyak katıldı.

3. Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ankara Vaka Toplantısı 1 3. Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ankara Vaka Toplantısı 2 3. Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ankara Vaka Toplantısı 3 3. Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ankara Vaka Toplantısı 4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz