BURS – Lisans Bitirme Tezi – Türkiye Çevre Koruma Vakfı (TUÇEV)

TUCEV ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE AYDA 450 TL BURS VERECEK

ANKARA – Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfı, 200 lisans öğrencisine ayda 450 TL burs verecek.

Türkiye Çevre Koruma Vakfı (TUÇEV) lisans öğrencilerinden Çevre ve Şehircilik alanın da Çevre Mühendisliği, Biyoloji, Elektrik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Kimya ve Kimya Mühendisliği, Şehir Plancısı, Mimar ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören öğrencilerden bitirme tezi ya da bitirme projesi hazırlayan öğrencilere yönelik başlattığı burs çalışmasına bu yıl da devam edecek.

500 den fazla öğrenciye burs veren TUÇEV’in bu yıl ki başvuruları başladı. Belirtilen konu başlıkları altında tez hazırlayan öğrenciler başvuru linkinden ( http://basvuru.tucev.org ) 20 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

Vakıf 1 Şubat 2018 tarihi itibariyle bursları ödemeye başlayacak. Ayda 400 TL olan burs miktarını 450 TL’ye çıkaran TUCEV , 4 ay süre ile toplam 200 lisans öğrencisine burs verecek.

Burs alan öğrenciler üniversite tarafından yapılan tez kabulünden sonra, tezini yazılı doküman ve CD/USB formatında birer kopya halinde TUÇEV ’e teslim edecek. Bitirme tezleri ve bitirme projeleri vakıf tarafından kurulan Çevre ve Şehir Kütüphanesinde yer alacak.

Burs-TUÇEV

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz