10. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

Kongre Tarihi ve Yeri
10. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi, 1-3 Mart 2018 tarihleri arasında Xanadu Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama 
Xanadu Otel, Antalya’da yapılacaktır.

Kongre Dili 
Kongre dili Türkçe’ dir.

Açılış Kokteyli 
1 Mart 2018 akşamı fuaye alanında gerçekleştirilecektir

Kurs

28 Şubat 2018 tarihinde 1. Transplantasyon İmmunolojisi Kursu, 28 Şubat 2018 tarihinde 4. JACIE Hazırlanan Merkezler Kursu, 2 Mart 2018 tarihinde 1. Transplantasyon Koordinatörleri Kursu ve 3 Mart 2018 tarihinde 10. Kemik İliği Transplantasyon ve Aferez Hemşirelik Eğitim Programı gerçekleşecektir.

Yaka Kartı 
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi 
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 3 Mart 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu 
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme 
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri 
27 Şubat-4 Mart 2018 tarihleri arasında transfer detayları Serenas Turizm’ e bildirilmiş tüm katılımcıların gidiş – dönüş (havaalanı-otel havaalanı) transferleri  400 TL karşılığında yapılacaktır. Transfer ücretine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri 
Kayıt iptali 5 Ocak 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 5 -19 Ocak 2018 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 19 Ocak 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri 
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 5 Ocak 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 5 Ocak 2018 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri 
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 5 Ocak 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Bilimsel program için Tıklayınız.

Kayıt ve Konaklama için Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz