5. Ulusal Minimal İnvaziv Ürolojik Cerrahi Kongresi

Kongre Tarihi: 1 – 4 Mart  2018

Kongre Dili: Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların yer aldığı oturumlarda simültane çeviri yapılacaktır.

Kongre Merkezi: Susesi Luxury Resort, Belek – Antalya, Belek Mahallesi, İskele Mevkii, 07450 Serik/Antalya, Telefon: (0242) 710 24 00

Katılım Belgeleri: Kongre katılım belgeleri 3 Mart 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

Yaka Kartı: Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Davet Mektubu / İzin Yazısı: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Organizasyon Sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Kredilendirme: Kongre kredilendirilmesi için TTB onayına sunulmuştur.

İptaller: Kayıt ve konaklama ücretlerinin iadesi ile ilgili olarak;

  • 1 Aralık 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı, 1 Şubat 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin %50’si iade edilecektir.
  • 1 Şubat 2018 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

VİDEO BİLDİRİ

Video bildiri göndermek isteyen katılımcıların önce özetlerini bildiri sistemine kaydetmeleri, ardından video dosyasını içeren CD’yi organizasyon sekreteryasına göndermeleri gerekmektedir. CD üzerine video başlığı ve sunum sahibinin isminin yazılması gerekmektedir.

Videoların 7 dakikadan uzun olmaması gerekmektedir.

Videoların 9 Şubat 2018 tarihinde ulaşacak şekilde Kongre Organizasyon Sekreteryasının aşağıda belirtilen adresine gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen video ile ilgili seren.kankilic@serenas.com.tr adresine bilgi verilmesi rica olunur.

DİKKAT: Özetler bildiri kitapçığında orijinal hali ile basılacak olup herhangi bir düzeltme yapılmayacaktır. Bu nedenle özetin okunaklı-anlaşılabilir olması ve üzerine değişiklik yapılmaması önem taşımaktadır.

SON TESLİM TARİHİ

Son bildiri özeti gönderme tarihi 9 Şubat 2018 ’dir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilemeyecektir.

GERİ BİLDİRİM

Bildirilerin kabul edilip edilmediği ile ilgili bildirim 10 Şubat 2018 tarihinden itibaren yapılacaktır. Haberleşmeyi kolaylaştırmak için, e-posta yoluyla ön kabul/red bildirimleri gönderilecektir; bu nedenle, e-posta adreslerinize 10 Şubat 2018 tarihine kadar yazılı bir bildirim almadıysanız, lütfen SERENAS Turizm ile temas kurunuz.

Seren Kankılıç

Serenas Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon A.Ş.

Telefon : +90 (312) 440 50 11

E-mail :    seren.kankilic@serenas.com.tr

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz