Meslek Yüksekokulumuz, Çubuk Belediyesi ve İŞKUR İşbirliğinde Sosyal Medya İçerik Yönetimi Kursu Düzenlenecek

sosyalmedyaicerikyonetimi

Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu, Çubuk Belediyesi ve İŞKUR işbirliğinde 02 Nisan 2018 – 29 Haziran 2018 tarihinde Çubuk Yerleşkemizde yaklaşık 2,5 ay sürecek “Sosyal Medya İçerik Yönetimi Kursu” başlayacaktır.

Üniversitemizde ilk defa düzenlenecek olan İŞKUR Kursu ile kursiyerlere Uluslararası geçerliliğe sahip Sosyal Medya İçerik Yönetimi Sertifası’nın yanında İŞKUR tarafından Genel Sağlık Sigortası ve aylık 500-550 TL arası geri ödemesiz ücret verilecektir.

Kurs ile ilgili açıklama yapan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Aytünç Ateş; “Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olarak Çubuk Belediyesi ile ortak yaptığımız protokol kapsamında isteğe bağlı olarak başta Üniversitemiz öğrencileri olmak üzere; meslek sahibi olmak isteyen bölge halkına kurslar vereceğiz. İlerleyen süreçlerde kurs sayılarını artırarak birden çok alanda eğitim vermeyi planlıyoruz.” dedi.

Kursu sonunda kursiyerler, sosyal medya uzmanı olarak; websitesi kurabilecek, grafik tasarım ve video kurgusu yapabilecek, marka stratejisi bilgisine sahip olacaktır.

Kurs hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz