Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi

Üniversitemiz AFAK Öğrenci Kulübü ile Mirasımız Derneği işbirliğinde Esenboğa Külliyemizde “Mahsur Beldemiz Kudüs Mahzun Mabedimiz Mescid-i Aksa” konulu konferans gerçekleştirildi.

Üniversitemiz İslami İlimler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yakup Civelek, akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ve davetlilerin katıldığı programda Mirasımız Derneği Genel Başkanı Sn. Muhammed Demirci, Kudüs’ü ve Mescid-i Aksa’daki son durumu ve gerçekleştirilen faaliyetleri katılımcılarla paylaştı.

Katılımın yoğun olduğu program soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 1 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 2 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 3 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 4 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 5 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 6 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 7 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 8 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 9 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 10 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 11 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 13 Üniversitemizde Kudüs ve Mescid-i Aksâ Konferası Düzenlendi 14

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz