Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı

Makedonya Üsküp’te bulunan Fon Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Mütevelli Heyeti Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Gaziler Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Gazi Lokman Aylar ve Vakıf Yönetimi ile Fon Üniversitesi Mütevelli Heyeti’nin hazır bulduğu programda ikili üniversite arasında işbirliği imkanları ve alanları konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Programın ardından Üniversitemiz adına Prof. Dr. Sayın Metin Doğan ile Fon Üniversitesi adına Rektör Yardımcısı Yunus Emre TANSÜ arasında İkili İşbirliği Anlaşması imzalandı.

Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 1 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 2 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 3 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 4 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 5 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 6 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 7 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 8 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 9 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 10 Üniversitemiz ile Fon Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz