Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nın Lisân-ı Elhân Sohbetleri kapsamında Cinnah Yerleşkemizde bu hafta “Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği” söyleşisi gerçekleştirildi.

Program Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müdürü Doktor Öğretim Üyesi Serbülend Arpa’nın açılış konuşmasıyla başladı. Açılış konuşmasının ardından Hafız ve Kasîdehân Sn. İsmail Çoşar’ın konuşmasıyla devam etti. Tecrübe paylaşımı ve sanat eserlerinin icra edildiği programda çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizin katıldığı program soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 1 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 2 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 3 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 4 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 5 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 6 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 7 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 8 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 9 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 10 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 11 Üniversitemizde Türkiye’de Mevlid ve Kaside Geleneği Söyleşisi Gerçekleştirildi 12

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz