Üniversitemizde Bir İlk; İŞKUR Meslek Edindirme Kursu Başladı

Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu ile İŞKUR Ankara İl Müdürlüğü işbirliğinde Çubuk Yerleşkemizde “Sosyal Medya Uzmanlığı” kursu başladı.

02 Nisan-06 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kursun açılış dersinde Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Aytünç Ateş bir konuşma gerçekleştirdi.

Üniversitemizde ilk kez başlatılan İŞKUR Kursu hakkında konuşma yapan Prof. Dr. Aytünç Ateş; “Meslek Yüksekokulu olarak öğrencilerimizin girişimciliğini artıracak projeyi Üniversitemize ilk kez kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Programa katılan 25 kursiyerimizi Üniversitemiz genelinde başvuru yapan 300 öğrenci arasından seçtik. Kursiyelerimiz bu program sayesinde sosyal medya uzmanı olacak, web sitesi kurabilecek, grafik tasarımı ve video kurgusu yapabilecek, temel fotoğrafçılık ve marka stratejisi bilgisine sahip olacaklar. Kursiyelerimiz kurs süresince İŞKUR tarafından sigortalı olacak ve aylık 500-600 arası harçlık alacaklar. Program sonunda Uluslararası geçerliliğe sahip Sosyal Medya Uzmanlığı sertifikası verilecek. Önümüzdeki aylarda İŞKUR ile yapacağımız protokoller kapsamında birçok alanda Üniversitemiz ve Ankara genelinde başvuru yapılabilecek İŞKUR kursları açmayı planlıyoruz.” söyleyerek kurs eğitmenleri Öğr. Gör. Sonnur Özdemir ve Öğr. Gör. Hacı Kaya’ya teşekkür etti.

sosyalmedyaicerikkursuaybu 1 sosyalmedyaicerikkursuaybu 2 sosyalmedyaicerikkursuaybu 3 sosyalmedyaicerikkursuaybu 4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz