Sn. Rektörümüz Kafkasya Üniversiteler Birliği’nin Organize Ettiği Bakü Eğitim Fuarına Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Üniversitemizin de üyesi olduğu Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB) organizasyonunda, 17 Üniversitenin katılımıyla Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de gerçekleştirilen Eğitim Fuarına katıldı.

Türkiye ve Azerbaycan üniversitelerinin katılımıyla gerçekleştiren fuarın açılışına Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral, KÜNİB Başkanı Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, KÜNİB üyesi birçok üniversitenin rektör ve yöneticileri ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.  Programda Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Üniversitemiz hakkında Azerbaycanlı öğrencilere ve katılımcılara bilgi verdi.

Fuarın ardından Sn. Rektörümüz Azerbaycan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Haydar Aliyev ve Azerbaycan Devlet büyükleri mezarlarını, 1918 Kafkas İslam Ordusu ve Karabağ Şehitliklerini ziyaret etti. Sn. Rektörümüz ayrıca Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral ve KÜNİB Başkanı Prof. Dr. Ramazan Korkmaz ile görüşmeler gerçekleştirdi.

rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 1 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 2 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 3 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 4 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 5 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 6 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 7 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 8 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 9 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 10 rektormuzmetindoganinbakuziyaretleri 11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz