Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN uluslararası öğrencilerimiz ve akademisyenlerimiz ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Programda konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN,  Üniversitemizin %12 uluslararası lisans öğrenci oranı, 150′ yi aşkın uluslararası üniversite ile yapmış olduğu ikili anlaşmalar, öğrenci –öğretim üyesi ve idari personel değişim programları, ortak diploma programları ve çok sayıda yabancı uyruklu öğretim üyesi sayesinde uluslararası bir üniversite konumuna geldiğini ifade etti. Sayın Rektörümüz Üniversitemizin uluslararası lisans öğrencisi oranı ile Türkiye’deki üniversiteler sıralamasında 1. sırada yer aldığını vurguladı.
Etlik Yerleşkemizde gerçekleştirilen iftar programına Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Fatih UŞAN, Prof. Dr. F. Vehbi ÇELEBİ, Uluslararası öğrencilerimiz ve akademisyenlerimiz katıldı.
Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 1 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 2 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 3 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 4 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 5 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 6 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi 7 Sayın Rektörümüz Uluslararası Öğrencilerimize İftar Verdi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz