Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ar-Ge Eğitim Programı Tamamlandı

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Veli Çelik’in liderliğinde fakülte öğrencileri, Ar-Ge merkezli şirketlerin sorumlularıyla birebir iletişim kurma fırsatı edinmiştir. Tamamlanan eğitim programının kariyer planlamalarında öğrencilere yol gösterici olacağı belirtildi. Ayrıca programın öğrencilere diğer olumlu katkısı iş ve staj imkanlarının sunulması olmuştur.

Programdaki sertifikalı eğitim programları; “1- Tübitak Ulusal ve Uluslararası Ar-Ge Destek Programları 2- Tübitak 1501 ve 1507 Ar-Ge Destek Programları ve İçerikleri 3- Tübitak 1512 Teknogirişim Destek Programı 4- KOSGEB Ar-Ge İnovasyon Destek Programları ve içerikleri 5- İşkur Destekleri ve İçerikleri 6- Temel Patent Eğitimi 7- Sanayi Bakanlığı Ar-Ge Merkezi Destekleri 8- Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi 9- Proje Döngüsü Uygulama Eğitimi 10- Ankara Sincan OSB Gezisi ve mezuniyet çalıştayı” olarak belirlenmiştir.

Programın etkileri, eğitim programının hedefleri ve eğitimi alan öğrencilerimizin soru görüş ve önerileri değerlendirilerek etkinlik sertifika programı ile tamamlanmıştır.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ar-Ge Eğitim Programı Tamamlandı 1 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ar-Ge Eğitim Programı Tamamlandı 2 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ar-Ge Eğitim Programı Tamamlandı 3 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ar-Ge Eğitim Programı Tamamlandı 4 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ar-Ge Eğitim Programı Tamamlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz