Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörlüğünden Türkiye Ulusal Ajansı’na Ziyaret

Üniversitemiz Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörlüğü tarafından 26.04.2018 tarihinde Esenboğa Külliyesi’nde düzenlenecek “Erasmus+ ve Eurodesk Ormanı” ağaç dikme etkinliğine Türkiye Ulusal Ajansı çalışanlarını davet etmek için Türkiye Ulusal Ajansı’na bir ziyaret gerçekleştirildi.

Rektör Yardımcımız ve Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörü Prof. Dr. M. Fatih Uşan öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette Erasmus+ Yükseköğretim Koordinatörlüğü, Erasmus+ Gençlik Hareketlilik Koordinatörlüğü ve Eurodesk Türkiye Kooordinatörlüğü yetkilileri ziyaret edilerek, ilgili kurum koordinatörlerine davetiyeler sunup çalışmalarına ilişkin çeşitli istişarelerde bulundular.

Nazik misafirperverlikleri için Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Yükseköğretim Koordinatörü Sn. Hür Güldü, Erasmus+ Gençlik Hareketlilik Koordinatörü Sn. Kemal Başçı ve Eurodesk Türkiye Kooordinatörü Sn. Meltem Valandova’ya şükranlarını sundular.

ulusalajansziyaretiaybu2018 1 ulusalajansziyaretiaybu2018 2 ulusalajansziyaretiaybu2018 3 ulusalajansziyaretiaybu2018 4 ulusalajansziyaretiaybu2018 5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz