Üniversitemiz 1. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi’ne Katıldı

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi organizatörlüğünde 1. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Onursal Başkanlığını Sn. Emine Erdoğan Hanımefendi’nin yaptığı, Sağlık Bakanı Sn. Dr. Ahmet Demircan ve Sağlık Bakanı Müsteşarı Sn. Prof.Dr. Eyüp Gümüş’ün Başkanlığını yaptığı Kongreye Bakanlıklar, Üniversitemiz ve diğer bazı üniversiteler, yurtdışı ve yurtiçinden bir çok akademisyen ve araştırmacı hekim yoğun ilgi gösterdi.

Rektörümüz Sn. Prof.Dr. Metin Doğan, Tıp Fakültesi Dekanı Sn Prof.Dr. Selami Akkuş, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut,  AYBÜ GETAT Merkezi Müdürü Doç.Dr. Salih Mollahaliloğlu, öğretim üyeleri mizden Prof.Dr. Ahmet Gödekmerdan, Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Ayhan, Dr. Öğr. Üyesi Gülçin Ural, Öğr. Gör. Dr. Rabia Nur Karaman, Öğr. Gör. Ferdun Abdussamed, Araş.Gör. Dr. Zülal Serbest Geçer kongreye katılarak katkıda bulunmuşlardır.

Hocalarımızın yapmış olduğu sunumlar kongreye katılanlar tarafından büyük ilgi görmüştür. Ayrıca AYBÜ GETAT Merkezi fuar alanında stand kurarak üretimi yapılan tıbbi bitki ve aromatik yağların tanıtımını yapmıştır.

getatistanbulkongre 1 getatistanbulkongre 2 getatistanbulkongre 3 getatistanbulkongre 5 getatistanbulkongre 6 getatistanbulkongre 7 getatistanbulkongre 8 getatistanbulkongre 9 getatistanbulkongre 10 getatistanbulkongre 11 getatistanbulkongre 14 getatistanbulkongre 15

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz