Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ilk mezunlarını verdi. Çubuk Yerleşkemizde düzenlenen mezuniyet töreninde, Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı orkestrası konser verdi. Daha sonra Çubuk Seğmen ekibi tarafından Ankara Yöresine ait halk oyunları gösterisi sunuldu.

   Sayın Rektörümüz yaptığı konuşmasında öğrencilerimizle bir aile bağımızın oluştuğunu ve mezuniyet sonrasında da bu bağın daha güçlü bir şekilde devam etmesi temennisiyle vizyonumuzun en temel belirleyicisi ve taşıyıcısının öğrencilerimiz olduğunu belirtti. Kaliteli bir eğitim sürecinden geçen öğrencilerimizin, Üniversitemizin tarihi, ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan lider konuma yükselme vizyon ve misyonunu gerçekleşmesinde en büyük yardımcılarımız olduğunu belirtti. Öğrencilerimizi Yıldırım Beyazıt Mezunları Derneği’ne üye olamaya davet eden Sayın Rektörümüz, hayatlarının bundan sonraki kısmında da öğrencilerimizin yanında olacağımızı ifade etti. Üniversitemizin öğrencilerimize vermiş olduğu akademik eğitimin yanında onların iyi bir anne, iyi bir baba, iyi bir eş, iyi bir evlat ve en önemlisi de iyi bir insan olmalarını sistemimizin merkezine koyduğumuzu vurguladı.

   Yıldırım Beyazıt Vakfı’ndan her yıl 500 öğrenciye burs verildiğini hatırlatan Sayın Rektörümüz, verdikleri destekten dolayı AYBEV Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Ahmet Öztürk’ün şahsında tüm vakıf üyelerine teşekkür etti.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Veli Çelik de mezunlarını bırakmayacaklarını ifade ederek, yeni düzenlemeyle çok sayıda AR-GE bölümü açacak firma olduğunu ve mezunlarını bu konuda yetiştirmek istediklerini aktardı.

   Törene katılan Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Metin YBÜ’nün Çubuk’ta eğitime başlamasının ve mezuniyet törenlerinin yerleşkede yapılmasının mutluluğunu yaşadıklarını anlattı.

   Konuşmaların ardından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, üniversiteyi birincilikle bitiren Elektrik Elektronik Bölümü öğrencisi Tuğba Şimşek’e hediyesini takdim etti.

Protokol üyelerinin dereceye girenlere diploma ve plaketlerini vermesinin ardından tören, öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 1 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 2 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 3 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 4 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 5 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 6 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 7 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 8 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 9 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 10 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 11 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 12 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 13 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 14 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 15 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 16 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 17 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 18 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 19 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi 20 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz