Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu

Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu
Üniversitemiz Çubuk Yerleşkesi’nde Ankara Büyükşehir Belediyesi çevre düzenlenmesi gerçekleştirdi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Fatih UŞAN,Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Aytünç ATEŞ, Üniversitemiz Genel Sekreteri Suat CİHANGİR, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Vedat ÜÇPINAR, Çubuk Belediyesi Başkanı Dr. Tuncay ACEHAN ile beraber yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

Üniversitemiz Çubuk Yerleşkesi çevre düzenlemesinde emeği geçenlere plaket takdim edildi.

Çubuk Yerleşkemizdeki incelemelerin ardından Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Fatih UŞAN, Genel Sekreterimiz Suat CİHANGİR, Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanı Sadullah ÇİFÇİ, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Fatih ÜNALDI Üniversitemiz Esenboğa Külliyesinde yapılan çalışmaları incelediler.

 

Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 1 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 2 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 3 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 4 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 5 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 6 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 7 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 8 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu 9 Sayın Rektörümüz Çubuk ve Esenboğa Yerleşkelerimizde İncelemelerde Bulundu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz