Öğrencimizin Daveti Üzerine Cumhurbaşkanımız Sahur Programına Teşrif Etti

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi 1. sınıf öğrencilerimizden Güngör Atak sosyal medya hesabı Twitter üzerinden, “Sayın Cumhurbaşkanım, bir gece de bizim Hüseyin Gazi Yurdu’nda sizi misafir etsek de sahuru birlikte yapsak?” davetine bulundu.

Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan davet üzerine “Çayınız hazırsa geliyorum.” yanıtını verdi. Altındağ’daki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Hüseyin Gazi Öğrenci Yurdu’na sürpriz ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı kapıda, kendisine Twitter’dan davette bulunan öğrencimiz ve arkadaşları karşıladı.

Sahur sonrasında öğrencimiz Güngör Atak ve öğrencilerle sohbet eden Sn. Cumhurbaşkanımız, öğrencilerden öğrenim gördükleri üniversiteler ve derslerinin durumu hakkında bilgi aldı.

gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 1 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 2 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 3 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 4 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 5 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 6 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 7 gungordaveticumhurbaskanimizingelisisahur2018 8

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz