Moritanya Büyükelçiliğinden Öğrenci İşleri Daire Başkanlığımıza Ziyaret

Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, 2018-2019 Akademik Yılı Uluslararası Öğrenci Alımları için farklı ülkelerin temsilcilikleri ile görüşmelere devam ediyor.

Tanıtım faaliyetleri kapsamında Öğrenci İşleri Daire Başkanımızı Moritanya Büyükelçisi Sn. Mohamed Ahmed Lahweirthi ziyaret etti. Öğrenci İşler Daire Başkanımız Bünyamin Öztürk misafirlerimize Üniversitemizin tanıtımı, öğrenci alımları hakkında bilgilendirme yaptı. Basın, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü Uluslararası Tanıtım Sorumlusu Öğr. Gör. Damla Bülbüloğlu ile Öğrenci İşleri Uluslararası Ofis Sorumlusu Öğr. Gör. Sevcan Bayraktar Çepni’nin hazır bulunduğu ziyarette, Sn. Mohamed Ahmed Lahweirthi memnuniyetini ifade ederek, Üniversitemizin başarılı bir çizgi de olduğunu ve ülkelerindeki öğrencilere Üniversitemizin tanıtımı için gerekli destekleri vereceğini belirtti.

Moritanyabuyukelciligiziyareti2018aybu 1 Moritanyabuyukelciligiziyareti2018aybu 2 Moritanyabuyukelciligiziyareti2018aybu 3 Moritanyabuyukelciligiziyareti2018aybu 4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz