Etimesgut Belediyesi Başkanından Üniversitemize Ziyaret

Etimesgut Belediye Başkanı Sn. Enver Demirel ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ile Etimesgut Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen Uluslararası Tarihte Etimesgut Sempozyumu’nun bildiri kitaplarını Enver Demirel, Rektörümüze takdim etti.

Ziyaret kapsamında ayrıca Üniversitemiz ile Etimesgut Belediyesi arasındaki iş birliği imkanları görüşüldü. Ziyaret sonrası Sn. Rektörümüz, Sn. Enver Demirel ve beraberindeki heyete Üniversitemiz yerleşkesi hakkında bilgilendirdi.

etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 1 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 2 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 3 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 4 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 5 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 6 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 7 etimesgutbelediyebaskaninziyaretiaybu2018 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz