#ÜniversitemAYBÜ Hashtagını En Güzel ve Çarpıcı Yerde Fotoğrafla ve Paylaş; 3 Apple Tabletten Birisini Kazan

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Basın, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü işbirliğinde 2018-2019 Akademik Yılı öğrenci tercihleri için oluşturulan #ÜniversitemAYBÜ hashtangı için yarışma başlatıldı.

18 Temmuz-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarınızdan #ÜniversitemAYBÜ hashtagını kullanarak paylaşılan fotoğraflardan en çok beğeni alan 3 fotoğraf komisyon tarafından değerlendirerek, her birinci gelen fotoğrafa 3 Apple tablet ve çeşitli hediyeler verilecektir. Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından tercihen kullanıcı tarafından paylaşılan platformda sadece en çok beğeni alan bir fotoğraf ödüllendirilecektir.

Yarışma Şartnamesi

  1. Yarışmaya herkes katılabilir.
  2. Yarışmaya katılacak kişilerin fotoğrafları dereceye girmesi durumunda orijinalleri basin@ybu.edu.tr mail atıldıktan sonra ödül verilecektir. Orijinali talep edikten sonra mail atılmaması durumunda en çok beğeni alan 2. fotoğraf ödüllendirilecektir.
  3. Fotoğrafların çekileceği yerler yarışmacıların isteğine bırakılmıştır.
  4. Twitter, Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarından #ÜniversitemAYBÜ hashtagı kullanılarak fotoğraflar paylaşılacaktır.
  5. Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından her birisinde en çok beğeni alan tek fotoğraf, komisyon tarafından uygun görüldüğü takdirde ödüllendirilecektir.
  6. Fotoğraflarda kesinlikle Corel Drawn, Photoshop vb. programlardan düzenlenme yapılmayacaktır. Düzenleme yapıldığı tespit edilen fotoğraflar diskalifiye edilecektir.

Detaylı bilgi almak isteyenler (Öğr. Gör. Hacı Kaya 0539 503 33 22 ya da basin@ybu.edu.tr) ulaşabilirler.

Print

Örnek Paylaşım;

Facebook Paylaşım Örneği (Düzenleneme Temsili Yapılmıştır. Fotoğrafta kesinlikle ekleme ve çıkartma yapılmayacaktır.)  (Paylaşım metninizde #ÜniversitemAYBÜ @ybuankara yazılacaktır.)

ornekaybu1

Twitter Paylaşım Örneği (Fotoğrafta kesinlikle ekleme ve çıkartma yapılmayacaktır.)

#ÜniversitemAYBÜ @ybuankara (Paylaşım metninizde #ÜniversitemAYBÜ @ybuankara yazılacaktır.)

3

Instagram Paylaşımı Örneği (Düzenleneme Temsili Yapılmıştır. Fotoğrafta kesinlikle ekleme ve çıkartma yapılmayacaktır.)

Niğde Zirvesinde #ÜniversitemAYBÜ @ybuankara (Paylaşım metninizde #ÜniversitemAYBÜ @ybuankara yazılacaktır.)

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz