Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi

Keçiören İncirli Mahallesi’nde bulunan Üniversitemiz Misafirhanesi’nin açılış töreni gerçekleştirildi.

Törene, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Aytunç Ateş, Daire Başkanlarımız ile personelimiz katıldı.

Misafirhanemizden Kamu Kurum ve Kuruluşları çalışanları ile Akademik Toplantılara katılmak isteyen tüm akademisyenler yararlanabilir.

Gerekli bilgi için, Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı büroları ile syilmaz@ybu.edu.tr mail adresine mail atabilir ya da 0312 906 11 71 arayabilirsiniz.

Misafirhane Adresi: İncirli Mahallesi Ahmet Şevik Kolaylı Caddesi 97. Sokak No:7  İncirli/Keçiören/Ankara

Not: Ankara dışından gelen öğrencilerimiz ve aileleri yurt veya kalacak yer buluncaya kadar geçici süre ile misafirhanemizden yararlanabilir.

Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 1 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 2 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 3 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 4 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 5 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 6 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 7 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 8 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 9 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 10 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 11 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 12 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 13 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 14 Üniversitemiz Misafirhanesinin Açılışı Gerçekleştirildi 15

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz