Üniversitemizde Atık İlaç Detoksu Projesi’nin Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Avrupa Atık Azaltma Haftası (EWWR) için reSimple Danışmanlık Şirketi tarafından ÇEKOOP işbirliği ile hazırlanan Atık İlaç Detoksu Projesi’nin tanıtım toplantısı Etlik Milli İrade Binamızda gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen programda Elif Berktaş Yüksel ve Zeynep Kılıçkaya Kapanoğlu sunum gerçekleştirdi.

Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan, akademisyenlerimiz ile öğrencilerimizin katıldığı program soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Atık İlaç Detoksu Projesi, EWWR platformuna Türkiye’den sunulan ilk ve tek projedir. Her yıl düzenlenen Avrupa Atık Azaltma Haftası, Sürdürülebilir Kaynak Yönetimi için Kentler ve Bölgeler Birliği (ACR+) tarafından, atıkların önlenmesi için geliştirilen en büyük Avrupa Birliği kampanyasıdır. Ülkemizin böyle büyük bir projede temsil edilmesi, Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınma konusundaki duyarlılığını da uluslararası camiada gözler önüne serecektir.

Üniversitemizde Atık İlaç Detoksu Projesi'nin Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi 2 Üniversitemizde Atık İlaç Detoksu Projesi'nin Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi 3 Üniversitemizde Atık İlaç Detoksu Projesi'nin Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi 4 Üniversitemizde Atık İlaç Detoksu Projesi'nin Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi 5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz