#ÜniversitemAYBÜ Hashtag Yarışmasının Birincilerine Ödülleri Verildi

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Basın, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen #ÜniversitemAYBÜ hashtang yarışmasının birincilerine ödülleri takdim edildi.

Etlik Milli İrade Binamızda gerçekleştirilen ödül törenine Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan ile Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sadullah Çiftci, birinci yarışmacılar ve aileleri katıldı.

Facebook, Twitter ve Instagram’da beğeni alan ve jüri değerlendirmesinden geçerek birinci olan fotoğraf sahiplerine Samsung marka tablet verildi.

hashtagyarismaodultoreniaybu 1 hashtagyarismaodultoreniaybu 2 hashtagyarismaodultoreniaybu 3 hashtagyarismaodultoreniaybu 4 hashtagyarismaodultoreniaybu 5 hashtagyarismaodultoreniaybu 6 hashtagyarismaodultoreniaybu 7 hashtagyarismaodultoreniaybu 8 hashtagyarismaodultoreniaybu 9 hashtagyarismaodultoreniaybu 10 hashtagyarismaodultoreniaybu 11 hashtagyarismaodultoreniaybu 12 hashtagyarismaodultoreniaybu 13 hashtagyarismaodultoreniaybu 14

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz