Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi iş birliğinde Etlik Milli İrade Binamızda Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 gerçekleştirildi.

Programda Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan selamlama konuşması gerçekleştirildi. Açılış konuşmaların ardından Türkiye’de Odyoloji – Dünden Bugüne ve Koklear İmplant konulu konferans gerçekleştirildi. Program, Olgularla Vertigo ile Dünden Bugüne ve Ne Zaman İşitme Cihazları, Ne Zaman İmplante Edibilir Cihazlar? konulu panellerin ardından İşitsel Değerlendirme ve Rehabilitasyon konulu yuvarlak masa toplantısının ardından sona erdi.

Türkiye genelinde akademisyen ve öğrencilerin katıldığı programda, vertigo, tinnitus, işitme cihazları, implante edilebilir cihazlar, koklear implant konuları başta olmak üzere birçok konuda bilgiler tartışıldı.

Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 1 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 2 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 3 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 4 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 5 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 6 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 7 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 8 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 9 Üniversitemizde Kulak Burun Boğaz ve Odyoloji Sonbahar Sempozyumu 2018 Gerçekleştirildi 10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.