Yabancı Diller Yüksekokulumuzda Seminer Düzenlendi

Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulumuz ve Uluslararası bir eğitim şirketi olan EF ortak çalışması ile “Teacher on the ROAD” semineri düzenlendi. 
Seminer kapsamında Birleşik Krallık’tan gelen uzman eğitimci Damian O’Connell sunumuyla öğrencilerimize yönelik iki ayrı örnek ders, öğretim görevlilerimize yönelik ise bir çalıştay yapıldı.
Derslerde ve çalıştayda İngilizce sesletim ve kelime çalışmalarının nasıl daha verimli hale getirileceği üzerinde duruldu. Günün sonunda EF şirketinin, yaz döneminde 1 haftalık eğitim ve konaklama masrafları dahil Londra’da ya da Malta’da dil eğitimi ödülü çekilişine katılmaya hak kazanan iki öğrencimiz belirlendi. 
 
EF, tüm dünya vatandaşları için hayat değiştiren eğitimler sunarak, 50 yılı aşkın bir zamandır her yaş, millet ve kökenden insana hizmet sunan saygın bir eğitim şirketidir ve Yüksekokulumuz ile 2018’den bu yana ortak çalışma protokolüne sahiptir.  
aybu Damian O'Connell 1 aybu Damian O'Connell 2 aybu Damian O'Connell 3 aybu Damian O'Connell 4 aybu Damian O'Connell 5 aybu Damian O'Connell 6
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.