İnovasyon Projeleri Yarışması – Baş Döndüren Fikirler 2012

NORTHSTAR INNOVATION’ın öncülüğünde, Gıdahattı desteği ile gerçekleştirilecek olan “İnovasyon Projeleri Yarışması-Baş Döndüren Fikirler 2012”, Türk Gıda ve İçecek Sektöründe geleceğe atılacak yenilikçi adımları ödüllendiriyor.

Yıldız Holding’in inovasyon stratejilerinin hayata geçirilmesinin bir yansıması olarak 2011 yılı Aralık ayının son günlerinde kurulan Northstar Innovation; sanayi, üniversite ve devleti ortak paydada buluşturarak kanıtlanmış bilimi ticarileştirmek ve sonucunda ürünü olan inovasyonu şirketlere sunarak, değer katmayı hedeflemektedir.
Bunun yanı sıra Northstar Innovation; inovasyondan araştırma ve geliştirmeye, kaliteden regülasyonlara ve iş süreçlerine kadar değer zincirinin her noktasındaki danışmanlık hizmetlerini, inovasyonu kültürlerinin bir parçası haline getirmek isteyen şirketlere sunmaktadır.
2006 yılından beri yayınlanmakta olan Profesyonellerin Platformu GIDAHATTI dergisi ise her yeni sayısıyla sektörün gündemini oluşturmaya ve profesyonellerin platformu olmaya devam ediyor. Yayıncılık sektöründe bir marka olan GIDAHATTI, başta gıda sektörü ve ilgili diğer sektörlere, kamu kuruluşlarına, otel, restoran ve grosmarketlerin üst düzey yöneticileri ve satın almalarına, üniversitelere, sanayi ve ticaret odaları ile önemli sivil toplum kuruluşlarına ulaşıyor.
Northstar Innovation’ın kuruluş amacından hareketle Gıdahattı desteği ile projelendirilen “İnovasyon Projeleri Yarışması-Baş Döndüren Fikirler 2012”, üniversite-sanayi-kamu iş birliğini en üst düzeye çıkartarak bilim insanlarımızı ticari başarı ile taçlandırılan inovasyona teşvik etmeyi amaçlıyor.
Baş Döndüren Fikirler 2012, akademi dünyasının, , tüketici memnuniyetine sunulabilecek kanıtlanmış bilimsel projelerinin ticarileştirilerek hayata geçirilmesini hedefliyor.

Northstar Innovation GIDAHATTI desteğiyle, yarışmaya tüm öğrencilerimiz ve akademik kadromuz yenilikçi fikirlerini paylaşmaları için davet edilmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz