Üniversitemizde İŞKUR Hasta Danışmanı Kursu Açılıyor

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile İŞKUR Ankara İl Müdürlüğü iş birliğinde Çubuk Yerleşkemizde Hasta Danışmanı Kursu açılacaktır.

Konu ile ilgili açıklama yapan Meslek Yüksekokulları Müdürü Prof. Dr. Aytunç Ateş, “06 Mayıs 2019- 5 Temmuz 2019 tarihleri arasında Çubuk Yerleşkemizde gerçekleştirilecek kurslarda 25 kursiyerimiz günlük 30 TL karşılıksız harçlık alıp sigortası yapılarak eğitime alınacaklar. Geçen sene yaptığımız kurslarda birçok kursiyerlerimiz önemli yerlerde işe başladılar. Bu sene de kurs sonunda vereceğimiz ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip Üniversite ve MEB onaylı sertifikalar ile öğrencilerimiz önemli yerlerde meslek sahibi olabilecekler. Hafta içi 5 gün sürecek programlar 16:30-20:50 arasında olacaktır.” dedi.

Kurslarımıza başvurmak isteyen öğrencilerimiz ekte bulunan formu doldurarak 01 Mayıs 2019 Çarşamba saat 17:00 kadar  myoiskur@ybu.edu.tr mail atmaları rica olunur.

Not: Kursa başvuran öğrencilerin AKTİF sigortası (Anne-Baba üzerinde sigorta Hariç) olmaması gerekmektedir. Resmi günler ve hafta sonrası hariç Hasta Danışmanlığı Kursu 40 İş Günü sürecektir.

Hasta Danışmanlığı Başvuru Formu için tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.