Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Kün Proje Ekibi koordinasyonunda KOSGEB, Pursaklar Belediyesi, Yaşam Boyu Eğitim Planlama Merkezi Derneği işbirliğiyle Toprak Ana Hayata Uzanan Eller Projesi’nin açılış töreni Altınpark Anfa B Salonunda gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, KOSGEB Başkan Yardımcısı Süleyman İslamoğlu, Üniversitemiz Sosyal Etkinlikler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Rahim Ay, Kün Proje Ekibi Başkanı Rukiye Bayram’ın açılış konuşmalarının ardından fuar alanının açılışı gerçekleştirildi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi olarak Üniversite-Sanayi-Halk İşbirliği’nin bölgesel ve ulusal olarak geliştirilmesi için sistematik olarak çalışmalar yapıldığını, toplum odaklı üniversite olma yolunda Üniversitemizin kurulduğu günden bugüne kadar çok fazla mesafe alındığını belirtti. Sayın Rektörümüz, bu projenin önümüzdeki dönemde gerek KOSGEB, gerek ilgili belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarıyla daha da büyütülerek ülke ekonomisine katkı sağlayacağını belirterek, bu projede yer alan ev hanımlarına girişimcilik eğitimlerinin de verileceğini söyledi.
6 Kasım 2016’ya kadar sürecek fuarda, ailelerine destek vermek isteyen ev hanımları, ticaret kabiliyetine sahip olup ticari fikirleri olup istedikleri fırsat verilmemiş olan hanımlar ile iş yeri açmak isteyen ev hanımlarının birbirinden farklı yüzlerce el yapımı ürününün satışı yapılacaktır.
Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 1 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 2 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 3 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 4 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 5 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 6 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 7 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 8 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 9 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 10 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 11 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 12 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 13 Toprak Ana Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi 14
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz