Entegre Çevre İznine Tabi Otomotiv Üretim Tesislerinin Uyum Durumları ve Gerekliliklerinin Belirlenmesi Projesinin Kapanışı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz ile  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın işbirliğinde 02 Aralık 2015 başlayan Entegre Çevre İznine Tabi Otomotiv Üretim Tesislerinin Uyum Durumları ve Gerekliliklerinin Belirlenmesi Projesinin kapanış töreni gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi, Prof. Dr. M. Fatih Uşan,  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Otomotiv Sanayiciler Derneği, Bursa Teknik Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi’nden  gelen temsilciler ile Üniversitemiz öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı programda Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemizin Dekanı ve Projenin Başkanı Prof. Dr. Veli Çelik, Rektörümüz Prof. Dr. Metin Doğan ve Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Dökmeci açılış konuşması  gerçekleştirdiler.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına Sezin Çalık Çepe, proje ekibinden Prof. Dr. Ayhan Şengil, Prof. Dr. Ali Sürmen, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Aygün projede hakkında katılımcılara bilgilendirmelerde bulundular.

cevreentege1 cevreentege2 cevreentege3 cevreentege4 cevreentege5 cevreentege6 cevreentege7 cevreentege8 cevreentege9 cevreentege10 cevreentege11 cevreentege12 cevreentege13 cevreentege14 cevreentege15 cevreentege16 cevreentege17 cevreentege18 cevreentege19 cevreentege20 cevreentege21 cevreentege22 cevreentegre23

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz