Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi organizasyonunda Prof. Dr. Ahmet Rumeli’nin katılımıyla “Üniversite, Bilim ve Toplum” temalı söyleşi gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Etlik Batı Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen söyleşiye Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Veli Çelik, Genel Sekreter Yardımcımız Kadir Ali Seçer, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi1 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi2 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi3 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi4 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi5 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi6 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi7 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi8 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi9 Üniversite, Bilim ve Toplum Temalı Söyleşisi Gerçekleştirildi10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz