İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemizde Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’nin 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Esenboğa Külliyemizde gerçekleştirildi.

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı. Türk Musikisi Devlet Konservatuvarımızın mini konseri ile devam eden programda mezun öğrencilerimiz adına Fakülteyi birinci bitiren Batuhan Çağrı Özmen, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Enes Kala, Rektörümüz Sn. Prof. Dr. İbrahim Aydınlı açılış konuşması gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarının ardından Fakülte birinci Batuhan Çağrı Özmen, ikincisi Burak Deniz ve üçüncüsü Elif Yemişli’ye belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. Fakülte birincisi şeref kütüğüne yıldız çakmasıyla devam eden programda bölümlerde dereceye giren öğrenciler sahneye davet edildi.

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü birincisi Arif Erdem Atlıhan, ikincisi Onur Selçin ve üçüncüsü Mahmut Cihat Bars, Felsefe Bölümü birincisi Melahat Nazlıcan, ikincisi Özgün Doğan, üçüncüsü Göksu Kargulu, Psikoloji Bölümü birincisi Burak Deniz, ikincisi Burcu Tutuk, üçüncüsü İpek Aktepe, Psikoloji Bölümü İkinci Öğretim birincisi Elif Yemişli, ikincisi Zeydan Köçer ve üçüncüsü Rana Alan, Sosyoloji Bölümü birincisi Batuhan Çağrı Özmen, ikincisi Furkan Aksu, üçüncüsü Sümeyye Ayyüce Şahin, Tarih Bölümü birincisi Hülya Aslan, ikincisi Mehmet Çetinkaya, üçüncüsü Göksu Göner, Tarih Bölümü İkinci Öğretim birincisi İrem Çetinkol, ikincisi Tolga Gürbüz, üçüncüsü Oğuzhan Karagöz, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü birincisi Nur Sena Tokur, ikincisi Bengüsu Çetin, üçüncüsü Özge Hazal Bolat’a belgeleri takdim edildi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Yönetim ve Senato Üyelerimiz, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin değerli ailelerinin katıldığı program öğrencilerinin kep atmasının ardından mezuniyet pilavının ikram edilmesiyle sona erdi.

insantoplummezuniyet2019 1 insantoplummezuniyet2019 2 insantoplummezuniyet2019 3 insantoplummezuniyet2019 4 insantoplummezuniyet2019 5 insantoplummezuniyet2019 6 insantoplummezuniyet2019 7 insantoplummezuniyet2019 8 insantoplummezuniyet2019 9 insantoplummezuniyet2019 10 insantoplummezuniyet2019 11 insantoplummezuniyet2019 12 insantoplummezuniyet2019 13 insantoplummezuniyet2019 14 insantoplummezuniyet2019 15 insantoplummezuniyet2019 16

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.