Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik

Üniversitemiz Hür Fikirler Öğrenci Kulübü organizasyonunda hayatında daha önce sinemaya gitmemiş Suriyeli çocuklar için “Çocuklar Sinemada” etkinliği düzenlendi.

Üniversitemiz Etlik Yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinlikte Ankara’nın çeşitli mahallelerinde yaşayan Suriyeli çocuklara filmler izletildi. Sinemanın ardından öğrencilerimiz ile Suriyeli çocuklarla resim çizimleri ve çeşitli etkinler gerçekleştirdiler.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, Suriyeli çocukların yaşamış olduğu sorunlara bir nebze çözüm olma adına Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi olarak katkı sağlamaktan mutlu olduğunu belirterek, Üniversitemizin toplumun ve uluslararası toplumun her kesime hitap edecek etkinlikleri düzenlemeye devam edileceğini belirtti.

Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 1 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 2 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 3 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 4 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 5 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 6 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 7 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 8 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 9 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 10 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 11 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 12 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 13 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 14 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 15 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 16 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 17 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 18 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 19 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 20 Öğrencilerimizden Suriyeli Çocuklar için Anlamlı Etkinlik 21

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz