Hukuk Fakültemizde Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

Hukuk Fakültemizin geleneksel Çarşamba Seminerlerinin 171.si kapsamında yeni başlayan öğrenciler için oryantasyon programı gerçekleştirildi.

Program, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. İbrahim Aydınlı ile Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan’ın açılış konuşması ile başladı.

Açılış konuşmalarının ardından Hukuk Fakültesine bu yıl puan sıralamasına göre 1. sırada yerleşen öğrencimiz Abdulkadir Yıldırım, 2. sırada yerleşen öğrencimiz Canan Hilal Aktaş ve 3. sırada yerleşen öğrencimiz Esra Bülüç’e, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. İbrahim Aydınlı, Rektör Yardımcımızdan Prof. Dr. Mete Gündoğan ve Prof. Dr. Ahmet Kutluhan tarafından ödülleri takdim edildi.

Ödül töreninin ardından İdari Hukuku Anabilim Dalı Öğr. Elemanlarından Dr. Melike Özge Çebi Buğdaycı fakülte tanıtımı ile ilgili, Üniversitemiz Dış İlişkiler Biriminden Burak Soyer öğrenci değişim programları ile ilgili ve son olarak Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığından Celal Yurtışığı öğrenci kulüpleri ile ilgili bilgilendirme sunumlarını  ardından program sona erdi.

1 2 3 4 5

6 7 8 9 10 11 12 13 14

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.