Euravon Projesi Kapanış Konferansı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz İşletme Fakültesi’nin yürütücülüğünde  Avrupa Birliği Erasmus + programı tarafından desteklenen Euravon Projesi’nin kapanış konferansı gerçekleştirildi.

Konferans, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan ve İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tuncer Asunakutlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan açılış konuşmasında, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi olarak Uluslararası Üniversite olma yolunda birçok organizasyon içinde bulunulduğunu ifade ederek; Euravon Projesi ile gönüllü hizmet deneyimleri sırasında resmi ya da örgün olmayan öğrenme yoluyla edinilen çapraz yetkinliklerin izlenmesi, tanınması ve sertifikasyonu ve bu sektöre AB hareketliliğini transfer etmeyi sağlayan başarılı sistematik bir araç oluşturduğu için projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Proje Koordinatörü Üniversitemiz İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdülkadir Hızıroğlu, Euravon Projesi ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye, Bulgaristan, Hollanda ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nden 7 kurumun işbirliğinde ortak olarak gerçekleştirilen bu projede 2 yıllık süre içinde Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi ve Türkiye’de yapılan mobility faaliyetlerle proje ortağı olan ülkelerden gönüllü gençlerin bir araya getirildiğini ve gönüllü gençlerle önemli etkinlikler gerçekleştirildiğini ifade etti.

Euravon Projesi Kapanış Konferansı, çeşitli kurumlardan gelen katılımcıların ve partner ülkelerden gelen katılımcıların sunumlarının ardından sona erdi.

Proje hakkında bilgi almak için; http://euravon.ybu.edu.tr/

euravonkapanis1 euravonkapanis2 euravonkapanis3 euravonkapanis4 euravonkapanis5 euravonkapanis6 euravonkapanis8 euravonkapanis9 euravonkapanis10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz