Diş Hekimliği Fakültemizde Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi’nin 2019-2020 Akademik Yılı Açılışı ile öğrencileri için oryantasyon programı gerçekleştirildi.

Diş Hekimliği Fakültesi dekanı Prof. Dr. Metin Orhan’ın açılış konuşması gerçekleştirdi Programda Rektörümüz Prof. Dr. Sn. İbrahim Aydınlı, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet Kutluhan da konuşma yaptı.

Sn. Rektörümüz konuşmasında Üniversitemizin yeni kurulmuş bir üniversite olduğuna değinerek Diş Hekimliği Fakültemizin küçük ama dinamik, henüz eğitimde yeni başlamış  ama içeriği dopdolu, teknolojiyle donatılmış, insan emeğiyle doldurulmuş bir fakülte olduğunu söyleyerek Diş Hekimliği Fakültemizin bir kaç yıl  içerisinde Türkiye’nin en önemli Diş Hekimliği Fakülteleri arasına gireceğini söyledi. Konuşmasının devamında Sn. Rektörümüz öğrencilerimiz diş sağlığını korumaya yönelik faaliyetlerde bulunmaları temennisinde bulunarak yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Açılış konuşmalarının ardından Dönem I Koordinatörlüğünün Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönergesi Tanıtım  Sunumu gerçekleştirildi. Devamında Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı gerçekleştirdikleri sunumlarla öğrencileri bilgilendirdi.

Sn. Rektörümüz program sonrasında Diş Hekimliği Fakültesi Simülasyon Sınıfını ziyaret ederek öğrencilerimize hitap etti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.