Sn. Rektörümüzün Katılımıyla Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Sn. Rektörümüzün Katılımıyla Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Rektörü Sn. Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, Fakülte Dekanlığını yaptığı Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Esenboğa Külliyesi’nde gerçekleştirdiği Akademik Kurul toplantısına katıldı.

Program açılış konuşmasını gerçekleştiren Sn. Rektörümüz yapmış olduğu konuşmada, yönetim olarak her daim bilim üretmek isteyen akademisyenlere destek vereceğini bu kurul toplantısında da tekrar ederek bilime, öğrenmeye verdiği öneme değindi, akademik-idari personele ve öğrencilere yeni dönemde başarılar diledi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Fakülte Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Özbeslerin de konuşma yaptığı toplantı, Fakülte bölümlerinin gerçekleştirdiği tanıtım sunumlarıyla devam etti.

Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Lale Akan, Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatma Elif Kılınç, Dil ve Konuşma Bölümü adına Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin Çıldır, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü adına Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Demirdel, Hemşirelik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Sena Kaplam, Odyoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Banu Müjdeci, Salık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Metin Dinçer, Sosyal  Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Özbesler ve Spor Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Baki  Yılmaz Fakülte Bölümleri sunumlarını gerçekleştirmiştir.

Program Öğretim Elemanlarının sorularının cevaplanmasının ardından sona erdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  13 14 15 16 17

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.