Üniversitemiz ile Asfa Ferda Koleji Arasında Protokol İmzalandı

Rektörlük Makamında gerçekleşen imza törenine Üniversitemiz Rektörü Sn. Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Genel Sekreter Vekili Bünyamin Öztürk, Asfa Ferda Koleji Genel Müdürü Sn. Leyla Erdoğan ve beraberindeki heyet katıldı.

Üniversitemiz ile Asfa Ferda Koleji arasında eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırmak; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması, ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlanmıştır.

Sayın Rektörümüz, üniversitemizin daha önce yapmış olduğu ve devam eden Ankara’da bulunan diğer devlet ve özel ortaöğretim kurumları ile olan protokol ve işbirliklerini özellikle devam ettirerek orta eğitim ile üniversite eğitimi arasında bir köprü kurmayı amaçladıklarını, bu tür protokol ve işbirliklerinin imkanlar dahilinde devam edeceğini belirterek, imzalanan yeni işbirliği protokolünün taraflar için hayırlı olmasını diledi.

İmzalanan protokol sonrasında Üniversitemiz Esenboğa Merkez Külliyesi gezildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.