Üniversitemiz Uluslararası Ankara Marka Buluşmalarında Tanıtıldı

Uluslararası Ankara Marka Buluşmalarında AYBÜ Tanıtıldı

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran’ın katılımıyla ATO Congresium’da başladı. Bakan Kurum ve Varank, “Yılın Düğüm Çözen Markalarına” plaket takdiminin ardından fotoğraf çektirdi. Ekonomi, sanat, medya, siyaset ve akademi alanlarından çok sayıda katılımcı etkinliğe ilgi gösterdi.

Türkiye’nin büyük üniversitelerinin de katıldığı Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları etkinliğinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi de yerini aldı. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, üniversitenin akademisyenleri, öğrenci kulüplerinin temsilcileri ve görevli öğrenciler, üniversiteyi, üniversitenin sahip olduğu bilimsel ve teknolojik imkanları, projeleri ve kültürel olanakları katılımcılara tanıttı.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesinde faaliyetlerini sürdürün Fotoğrafçılık Kulübü, Havacılık ve Uzay Kulübü, Bağımlılıkla Mücadele Kulübü, Endüstri ve Liderlik Kulübü, KendinAlTak.com, Rekmer Küme Akademisi ve Rekabet Araştırmaları Merkezi, Öğrenci Konseyi, MECYBU İşletme ve Ekonomi Kulübü, Arge ve Koordinasyon, VIMclup Vizyondan Misyona Girişimci Kulübü ve Engelsiz YBU Kulübü oluşturdukları stantlarla hem faaliyetlerini hem de üniversiteyi katılımcılara tanıttı. Katılımcılar, stantlara ve öğrencilerin yaptıkları faaliyetlere yoğun ilgi gösterdi. AYBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı da stantları gezerek öğrencilere destek verdi.

ATO tarafından düzenlenen Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 30 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek. Üç günlük etkinlikte, ekonomist, gazeteci, girişimci, sanatçı, akademisyen, fenomen ve iş insanlarından oluşan 250’ye yakın konuşmacı yer alırken, Congresium Fuar alanında çeşitli etkinlikler vatandaşlarla buluşacak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.