Şehitlerin İsimleri Kütüphanede Yaşatılacak

Şehitlerin İsimleri Kütüphanede Yaşatılacak

Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, Van ve Mardin’de vatanı ve milleti için mücadele ederken şehit düşen kahramanlarımız Şehit Bomba İmha Uzmanı Polis Ahmet Çam ve Şehit I. Kademeli Uzman Jandarma Çavuş Emre Tunca adına kütüphane açılışı gerçekleştirildi.

Aziz şehitlerimizin isimlerini kütüphanelerde sonsuza dek yaşatmak için gerçekleştirilen “Şehit Kütüphanesi” açma projesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilgi Topluluğu’nun, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ve Şehit Kütüphaneleri Platformu’nun işbirliği ile gerçekleştirildi.

Açılışa, Şehit Emre Tunca’nın ailesi Bahtiyar Tunca ve Saniye Tunca, Şehit Ahmet Çam’ın eşi Emine Çam, AYBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, Çubuk Kaymakamı Adem Keleş, Pursaklar Kaymakamı Mehmet Yıldız, Mihalıççık Kaymakamı Mehmet Anıl Çolak, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Öztürk, Araştırmacı Yazar Emekli Albay Sayın Atilla Güler ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şehit Kütüphaneleri Ankara Koordinatörü Sercan Kürklü, AYBÜ Bilgi Topluluğu ve lise öğrencileri katıldı.

Kapak Fotoğrafı 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.