Akademisyenler için Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Akademisyenler için Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Esenboğa Kampüsü 15 Temmuz konferans salonunda Bilimsel Araştırma Projeleri Süreç Yönetim Sistemi (BAPSİS) ve Ar-Ge Projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin 2019 yılında kullanıma aldığı Bilimsel Araştırma Projeleri Süreç Yönetim Sistemi (BAPSİS) hakkında AYBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı sunumlarını gerçekleştirdi. Rektör Aydınlı, BAPSİS’in BAP Koordinasyon Birimi tarafından desteklenen projelerin başvuru, yürütme, sonuçlandırma ve proje çıktılarının izlenmesine yönelik tüm süreçlerin elektronik ortamda etkin bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla kullanıma alındığını ifade etti. Aydınlı’nın konuşmasının akabinde Bap Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Erol Arcaklıoğlu, proje süreçlerini ve projenin sonuçlandırılması ile ödemelerin nasıl yapılacağını tüm yönleriyle anlattı. Bilgilendirme toplantısının ikinci kısmında ise, TÜBİTAK Sosyal Bilimler Araştırma Grubu Koordinatörü Dr. Nevzat Yavuz “Sosyal ve Beşeri Bilimlerde Ar-Ge Projeleri” konulu sunumunu gerçekleştirdi.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı, Yabancı Diller Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Meslek Yüksek Okulu bünyesindeki akademisyenler BAPSİS ve Ar-Ge projeleri konularının ele alındığı toplantıya yoğun ilgi gösterdi. Sunumların ardından konuşmacılar, akademisyenlerin sorularını yanıtladı. Toplantı, soru cevap kısmından sonra sona erdi.

1 2 3 4 5 6 7 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.