AYBÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tarafından Yayınlanan “Türkiye Sağlık Araştırmaları Dergisi” (Ulusal Ve Uluslararası Hakemli, Akademik Dergi) Yayın Hayatına Başladı

AYBÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü tarafından yayınlanan “Türkiye Sağlık Araştırmaları Dergisi” (Ulusal ve Uluslararası hakemli, akademik dergi) yayın hayatına başladı.

“Türkiye Sağlık Araştırmaları Dergisi”, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü tarafından yayınlanmaktadır. Dergimiz Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji ile Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Dil-Konuşma Terapisi, Ebelik, Ergoterapi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Odyoloji, Sağlık Yönetimi, Sosyal Hizmet, Spor Bilimleri ve diğer tüm Sağlık Bilimleri disiplinlerinde araştırma ve derleme makaleleri, laboratuvar çalışmaları, metodolojik çalışmalar, epidemiyolojik araştırmalar ile vaka raporları ve editöre mektup türünde yayınları içeren, ulusal ve uluslararası hakemli bir dergidir. Yayın dili Türkçe ya da İngilizce olan dergi, yılda üç kez elektronik ortamda yayınlanmaktadır.

Derginin ilk sayısı çok yakında yayınlanacak olup dergi hakkında detaylı bilgiye, derginin ağ sayfasından erişe bilirsiniz.

https://dergipark.org.tr/tr/pub/tjhr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.