AYBÜ Tıp Fakültesinde 2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi Mezuniyet Programı Gerçekleştirildi 

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemi mezuniyet töreninin ilk aşaması Bilkent yerleşkemizde gerçekleştirildi.

Pandemi nedeniyle hijyen kuralları ve sosyal mesafe gibi gerekli önlemleri alarak düzenlenilen mezuniyet törenine AYBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reyhan Ersoy, Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri, öğrenciler ve öğrencilerin velileri katıldı.

Tıp Fakültesinden bu yıl mezun olan öğrenciler için tertip edilen mezuniyet töreni, birtakım önlemler doğrultusunda gerçekleştirildi. Mezun olan öğrencilerin sayısı, öğrenci velilerinin sayısı ve mezun olan öğrencilere plaket verecek akademisyenlerin sayısı dikkate alındığında mezuniyet salonunda oluşacak yoğunluğu engellemek adına mezun öğrencileri 15-17 kişilik gruplara ayırarak belirlenen gün ve saatlerde törenler gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

Mezuniyet törenleri, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere her gün iki defa, 15-17 kişilik öğrenci grubunun, ailelerinin ve plaket verecek akademisyenlerin dahil olacağı şekilde tertip edilecek. Bununla birlikte mezuniyet salonunda gerekli tüm hijyen önlemleri alınacak ve sosyal mesafeye dikkat edilecek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.