Üniversite Öğrencilerine Yönelik Milli Teknoloji Burs Programı (Gönüllü Burs Programı ve Eğitmen Mentor Burs Programı) İçin Başvurular Başladı

Üniversite öğrencilerine yönelik Milli Teknoloji Burs Programı (Gönüllü Burs Programı ve Eğitmen Mentor Burs Programı) için başvurular başladı. 
Milli Teknoloji Burs Programı
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, Milli Teknoloji Burs Programı kapsamında Türkiye’nin yerli ve milli teknoloji hamlesine katkı sağlamak konusunda istekli lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs desteği sağlamaktadır.
Gönüllü Burs Programı’na Türkiye’deki tüm üniversitelerin hazırlık, 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri başvuru yapabilir. Gönüllü Burs Programı’na kabul alan öğrencilerden burs aldıkları süreçte Vakıf’ta yürütülen projelere katkı sağlamaları, görev bazlı proje geliştirmeleri, araştırma yapmaları ve birlikte çalışacakları koordinatörlüklerde aktif rol almaları beklenmektedir.
Eğitmen Mentor Burs Programı’na mühendislik ağırlıklı bölümlerde eğitim gören 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ve lisansüstü programlarına kayıtlı üniversite öğrencileri başvuru yapabilir. Eğitmen Mentor Burs Programı’na kabul alan öğrencilerden burs aldıkları süreçte yetkin oldukları alanlarda Deneyap Teknoloji Atölyeleri’nde öğrencilere eğitmenlik yapmaları ve yarışmalar için desteklenen takımlara mentorluk yapmaları beklenmektedir. 

Son başvuru tarihi: 29 Kasım 2020
Detaylı bilgi ve başvuru için 
https://turkiyeteknolojitakimi.org/BURS-PROGRAMI.php

Tel: 0212 501 9434

E-posta: kurumsaliletişim@teknofest.org 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.