Malezya Ziyareti

Üniverisitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu 3 – 4 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilen ” Muslim Universities Vice – Chancellors / Presidents Forum” a 4 Aralık 2012 tarihinde bir sunumla katılmıştır. Dünyanın pek çok İslam ülkesinden gelen rektör ve rektör yardımcıları ile Üniversitemiz ve Türkiye hakkında görüşlerde bulunmuştur. Ayrıca University Sains Malaysia, Islamic University of Malaysia, Darul Huda Islamic University (Kerala,India), Riphah International University ( Islamabad, Pakistan), The Islamic University Gaza (Gaza,Palestine), Islamic University of Uganda (Mbale,Uganda) üniversiteleri ile üniversitemiz arasında işbirliği anlaşmaları imzaladı.

University of Sains Malaysia rektörü tarafından karşılıklı yapmış olduğumuz görüşmeden sonra “University Sains Malaysia Fellowship” belgesi ile onurlandırıldı.

Malezya Ziyareti 2 Malezya Ziyareti 3 Malezya Ziyareti 4 Malezya Ziyareti 5 Malezya Ziyareti 6 Malezya Ziyareti 7 Malezya Ziyareti 8 Malezya Ziyareti 1 Malezya Ziyareti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz