Test ve Kalibrasyon Merkezi İkinci Aşama Eğitimlerini Tamamladı

Üniversitemiz ve Ankara İl sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında kurulan test ve kalibrasyon merkezi için kalibratör eğitimci eğitimlerinin ve uygulamalarının ikinci aşaması 07-18 Ocak 2013 tarihleri arasında Üniversitemiz, 112 ambulans biriminde ve Ankara Ulus Devlet Hastanesi bünyesinde yapılan eğitimlerle tamamlandı.

Çalışmalar, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Malzeme Mühendisliği öğretim üyesi, Sayın, Prof. Dr. Aytunç ATEŞ ve Sayın, Prof. Dr. Güven ÇANKAYA katılımları ile gerçekleşmiştir.

Bu çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan Rektörümüz Sayın, Prof. Dr. Metin DOĞAN’a, Ankara il Sağlığı Müdürü Sayın, Dr. Seraceddin ÇOM’a, Hastanenin olanaklarını bize açan Hastane Yöneticisi Sayın, Doç. Dr. Afife Ayla KABALAK’a ve İdari ve Mali İşler Müdürü Sayın, Ferhat BAŞ’a, Ankara İl Sağlık Müdürlüğünün mühendis ve teknisyenlerine, 112 çalışanlarına, tüm katılımcılara ve eğitimi veren NETES firması yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz.

Test ve Kalibrasyon Merkezi İkinci Aşama Eğitimlerini Tamamladı Test ve Kalibrasyon Merkezi İkinci Aşama Eğitimlerini Tamamladı 3 Test ve Kalibrasyon Merkezi İkinci Aşama Eğitimlerini Tamamladı 2 Test ve Kalibrasyon Merkezi İkinci Aşama Eğitimlerini Tamamladı 1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz