Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma ŞAHİN’ e Ziyaret

Üniversitemiz ile Eğitim Politikaları ve Araştırmaları Derneği’nin Nisan ayı içinde ortaklaşa yapmayı planladıkları “21. Yüzyıl Dünyada Çocuk Eğitimi Zirvesi” için 01 Şubat Cuma günü Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN başkanlığında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma ŞAHİN makamında ziyaret edilerek, Bakanlık olarak Zirveye davet edilmişlerdir. Sayın Bakanımız zirveyi çok önemli ve yerinde bir girişim olarak görüp kendilerine düşen gerekli desteğin verileceğini belirtmişlerdir.

Rektörümüz, Bakanımız Fatma Şahin’e ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Abdülkadir KAYA‘ya programa verdikleri destekten dolayı teşekkür edip plaket takdim etmişlerdir. Bu görüşme neticesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yapılacak olan “Zirve”nin organizatörü olarak yerini almıştır. İlgilerinden dolayı tekrar Sayın Bakanımıza ve çalışma ekibine programa yapacakları katkılardan ve katılımlarında dolayı teşekkür ediyoruz.

Ziyarete Sayın Rektörümüzle birlikte Üniversitemizi temsilen Genel Sekreter Prof. Dr. Yavuz Sanisoğlu ve Doç. Dr. Mustafa Orçan da katılmışlardır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma ŞAHİN' e Ziyaret 1 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma ŞAHİN' e Ziyaret

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz